Strona wykorzystuje pliki ciasteczek. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w obowiązku informacyjnym.

pl / en

Cukiernictwo

Nic tak nie poprawia humoru jak kawałek czekoladowej przyjemności. Z pasji i miłości powstają słodkie dzieła sztuki. Nasi Mistrzowie Cukiernictwa dokładają wszelkich starań aby składniki wykorzystane w recepturach spełniały najwyższe standardy i oczekiwania konsumentów. Znajdą tu Państwo szeroki asortyment ciast, babek, nadzień, polew oraz kremów i dodatków. Firma Eco Trade posiada w swojej deserowej ofercie produkty o obniżonej zawartości cukrów. Takie kompozycje smaków są idealną alternatywą dla wysokokalorycznych deserów.

Ciasta, babki

W tej grupie znajdą Państwo mieszanki i koncentraty do wyrobu m.in. ciast drożdżowych, biszkoptowo-tłuszczowych, biszkoptowych oraz różnego rodzaju babek. Wszystkie produkty charakteryzują się wyjątkowym smakiem i aromatem gotowego wyrobu. Składniki wykorzystane do stworzenia receptur zostały odpowiednio wyselekcjonowane i dopasowane do potrzeb naszych klientów. Produkty te cechuje łatwość przygotowania i skrócony czas pracy w porównaniu z tradycyjną metodą pieczenia ciasta.

Masy i nadzienia

Masa kokosowa, makowa lub orzechowa to tylko kilka z bogatej oferty naszej firmy. Specjalnie wyselekcjonowane komponenty gwarantują wysoką jakość produktu, powtarzalność i niezawodność wykonania. Wysoka jakość umożliwia uzyskanie produktu końcowego o znakomitym smaku i wyglądzie.

Czekolady i polewy

Nieodzownym elementem wykończenia ciasta są czekolady i polewy. Posiadamy wysokiej jakości polewy do zdobienia ciast, wylewania ażurków i tworzenia dekoracji na torty oraz przygotowania kremów i ganaszy czekoladowych. Różne warianty smakowe dają wiele możliwości w tworzeniu kompozycji.

Kremy

Linia kremów na zimno i do zapiekania. Mleczne, śmietankowe i waniliowe pyszne kompozycje smakowe. Posiadają idealną konsystencję i dają gwarancję powtarzalności produkcji. Szeroka gama smaków i zastosowań sprawi, że nasza oferta zaspokoi wymagania każdego cukiernika.

Stabilizatory do śmietany, żele i zagęstniki

Stabilizatory to wysokiej jakości produkty nadające śmietanie smak i stabilność. Idealnie łączą się z kremami śmietanowymi. Żele utrzymują nieskazitelny wygląd owoców. Szeroka gama smaków pozwala na przygotowanie różnorodnych deserów, ciast i tortów.

Dodatki i desery

Tu znajdą Państwo produkty wysokiej jakości, które pozwalają na zdobienie pączków i ciast. Nie zmieniając przy tym swoich właściwości oraz walorów wizualnych. Gwarancja jakości produktów sprawia, że wypieki są puszyste, lekkie i równomiernie wyrośnięte.

Fundusze EuropejskieRzeczpospolita PolskaUnia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne