Strona wykorzystuje pliki ciasteczek. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w obowiązku informacyjnym.

pl / en

O FIRMIE

Nieprzerwanie od 1993 roku kreujemy nowe trendy oraz jesteśmy autorem receptur dla przemysłu piekarniczego, cukierniczego i gastronomicznego. Jesteśmy uznani w kraju i zagranicą za wiarygodnego partnera oferującego produkty wysokiej jakości, profesjonalne usługi technologiczne i marketingowe. Nasza oferta dla piekarni obejmuje mieszanki piekarnicze chleba żytniego, produkty z dodatkiem różnych ziaren i ziół oraz różne dodatki do pieczenia. Propozycja wyrobów cukierniczych to mieszanki biszkoptów, herbatników, chrupiących ciastek w wielu rodzajach.

W ofercie znajdują się również stabilizatory do śmietany, gofry, masy, nadzienia i inne dodatki do wyrobów cukierniczych. Produkty firmy Eco Trade spełniają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Wszystkie są przygotowywane w oparciu o tradycyjne smaki, aktualne trendy i kreatywność naszych pracowników oraz klientów. Tworząc nowe receptury dokładamy wszelkich starań aby składniki w nich użyte były najbardziej  naturalne. Wiele produktów z asortymentu firmy Eco Trade posiada przejrzystą deklarację składu żywności - „Czysta etykieta”.

Technologia proponowana przez Eco Trade w połączeniu z doświadczeniem i fachowością polskiego piekarza pozwala wyprodukować pieczywo smaczne, odpowiadające gustom i wymaganiom klienta, a wyśmienite wyroby cukiernicze spełnią najbardziej wymagające oczekiwania cukierników. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum logistycznym znajduje się w Gliwicach przy węźle Sośnica. Wprowadzony system HACCP oraz wdrożenie standardu IFS Food pozwala na zaliczenie naszej spółki do firm spełniających wszelkie polskie i unijne wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa produktów. Zaopatrujemy kilka tysięcy piekarni i cukierni w kraju i za granicą. Wykształcony i doświadczony zespół zapewni Państwu profesjonalną obsługę i doradztwo.

"JESTEŚMY DLA WAS".

Fundusze EuropejskieRzeczpospolita PolskaUnia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne