Strona wykorzystuje pliki ciasteczek. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w obowiązku informacyjnym.

pl / en

Piekarstwo

W tym dziale znajdą Państwo produkty dedykowane dla piekarni. Wysokiej jakości mieszanki chlebów oraz bułek stworzyły bogaty asortyment, który zaspokoi najbardziej wyszukane gusta. Starannie dobrane kompozycje składników sprawiają, że produkty są zawsze na tym samym, wysokim poziomie. Bogata oferta sprawia, że nasze mieszanki zadowolą nawet wysoce wymagających piekarzy oraz konsumentów.

Mieszanki piekarskie

Wysokiej jakości mieszanki chlebów oraz bułek stworzyły bogaty asortyment, który zaspokoi najbardziej wyszukane gusta. Starannie dobrane kompozycje składników sprawiają, że produkty są zawsze na tym samym, wysokim poziomie. Znajdziecie tutaj bogaty wachlarz mieszanek pszennych, żytnich, mieszanych, razowych czy specjalistycznych jak mieszanki o obniżonej zawartości glutenu. Bogata oferta sprawia, że nasze mieszanki zadowolą nawet wysoce wymagających piekarzy oraz konsumentów.

Dodatki wypiekowe i funkcjonalne, ICER - wypiek odroczony

Produkty przygotowane z myślą o usprawnieniu procesów technologicznych w zakładach piekarniczych i cukierniczych. Dzięki zastosowaniu dodatków wypiekowych mamy wpływ na końcowy produkt i jego wygląd czy świeżość oraz stabilność produkcji. W zależności od potrzeb oferujemy dodatki w dawkowaniach od 0,1% do 10%. W grupie dodatków funkcjonalnych znajdują się wysokiej jakości zakwasy piekarnicze w kilku odsłonach w proszku oraz zaciemniacze jak i środek antypleśniowy.
Niektóre z dodatków posiadają czystą etykietę.

Produkty wytwarzane z zastosowaniem technologii odroczonego wypieku charakteryzują się lepszym aromatem, chrupiącą skórką, delikatniejszym smakiem, mniejszym udziałem drożdży i dłuższym okresem świeżości, a co najważniejsze produkty te są bezpieczne dla zdrowia.

Mieszanki wieloziarniste i posypki dekoracyjne

W ofercie bogactwo ziaren i płatków w różnych kompozycjach. Produkty przeznaczone głównie jako dodatek do wypiekanego asortymentu oraz do dekoracji pieczywa. W składzie mieszanek znajdują się specjalnie wyselekcjonowane, wysokiej jakości ziarna i płatki.
Stosując różnorodne mieszanki wieloziarniste mamy możliwość wypiekania urozmaiconego wachlarza pieczywa podnosząc jednocześnie walory gotowego produktu.

Sosy, farsze, przyprawy

Do niektórych potraw niezbędnym dodatkiem jest aromatyczny sos. Tworzony na bazie najlepszych składników, nadających mu odmienne smaki (ostry, łagodny, kwaśny lub słodki). Nasi technolodzy tworzą receptury odpowiadające gustom i wymaganiom klienta. W ofercie firmy znajdują się również farsze oraz przyprawy, które nadadzą potrawom wyjątkowy smak i aromat.

Fundusze EuropejskieRzeczpospolita PolskaUnia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne