Strona wykorzystuje pliki ciasteczek. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w obowiązku informacyjnym.

pl / en

Katalog na sezon jesień - zima 2020

„Mimozami jesień się zaczyna, złotawa, krucha i miła”. Dni coraz krótsze, a wieczory chłodniejsze. Najlepiej wtedy usiąść wygodnie w fotelu z filiżanką gorącej kawy i zasmakować się w deserach, które przeniosą nas do pachnących owocami sadów,  szumu rzek i ciepłych wspomnień minionego lata.

Nasi Mistrzowie cukiernictwa opracowali specjalnie na ten jesienno – zimowy czas pełne energii, kolorów i bogactwa smaków nowe receptury ciast owocowych. Znajdą tu Państwo inspiracje, które przeniosą Waszych klientów do najpiękniejszych chwil lata pełnego smaków truskawek, malin, borówek, brzoskwiń i ...

Technolodzy firmy Eco Trade pomyśleli również o zbliżających się świętach i przygotowali bogatą ofertę makowców, pierników i ciast czekoladowych, które zaspokoją potrzeby największych smakoszy. Bogactwo składników oraz doświadczenie naszych cukierników przyczyniło się do powstania wybornej kolekcji ciast na każdą okazję.

Z myślą o klientach, którzy oczekują świeżego pieczywa, pachnących i chrupiących bułeczek nasi Mistrzowie piekarnictwa dopracowali dodatek wypiekowy ICER STABIL 3%. Działanie dodatku oparte jest na odpowiednio zaprojektowanym kompleksie enzymatycznym wzmocnionym szeregiem rozwiązań pozwalającym na uzyskanie pieczywa najwyższej jakości i odpowiednich cechach organoleptycznych. „STABILNY WYPIEK STABILNY ZYSK” to hasło, za którym stoi kompozycja składników gwarantująca powtarzalność produkcji bez konieczności zmian w technologii prowadzenia ciast, odraczania i wypieku.

Życząc mnóstwa inspiracji i niepowtarzalnych doznań smakowych zapraszamy do lektury Katalogu jesień-zima 2020.

Szczegłóły w tym linku [KLIKNIJ].

Fundusze EuropejskieRzeczpospolita PolskaUnia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne